Fences - Semantic field markup and classes (3.0.7) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: None
fi: Ei mitään

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Inline
fi: Avoin

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi
