Fences - Semantic field markup and classes (3.0.7) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: None
km: គ្មាន

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Inline
km: ក្នុង​តួ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
