Fences - Semantic field markup and classes (3.0.7) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: None
sv: Ingen

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: Inline
sv: Löpande

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn
