Fepper (10.0.0) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Search
da: Søg

en: Help
da: Hjælp

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Sidebar first
da: Første sidebar

en: Secondary menu
da: Sekundær menu

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Sidebar second
da: Anden sidebar

en: Primary menu
da: Primære menu

en: Submitted by @author_name on @date
da: Indsendt af @author_name den @date
