Fepper (10.0.0) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Search
oc: Recercar

en: Help
oc: Ajuda

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: Secondary menu
oc: Menú segondari

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia

en: Sidebar second
oc: Segonda barra laterala
