Fepper (10.0.2) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Search
sv: Sök

en: Help
sv: Hjälp

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Sidebar second
sv: Andra sidospalt

en: Primary menu
sv: Primär meny

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date
