Fepper (8.x-3.2) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Search
nl: Zoeken

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: Secondary menu
nl: Secundair menu

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Sidebar second
nl: Tweede zijbalk

en: Primary menu
nl: Primair menu

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date
