Fepper (8.x-3.2) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Search
th: ค้นหา

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Sidebar first
th: แถบข้างแรก

en: Secondary menu
th: เมนูรอง

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Sidebar second
th: แถบข้างที่สอง

en: Primary menu
th: เมนูหลัก
