Festeva Live (1.0.1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Location
bs: Lokacija

en: Navigation
bs: Navigacija

en: Query
bs: Upit
