Festeva Live (1.0.1) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Location
ja: 場所

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Banner
ja: バナー

en: Query
ja: クエリー

en: mobile
ja: モバイル

en: wide
ja: 広

en: Instagram
ja: インスタグラム

en: narrow
ja: 狭小
