Festeva Live (1.0.1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Location
kk: Орналасуы

en: Navigation
kk: Навигация

en: Twitter
kk: Твиттер
