Festeva Live (1.0.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Location
mn: Байрлал

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд
