Festeva Live (1.0.1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Header
ne: हेडर

en: Location
ne: स्थान

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: mobile
ne: मोबाइल

en: wide
ne: चौडा

en: Footer Top
ne: फुटर शीर्ष

en: narrow
ne: साँघुरो
