Festeva Live (1.0.1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Header
ps: سرۍ

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Query
ps: پوښتنه

en: mobile
ps: موبایل

en: narrow
ps: نری
