Festeva Live (1.0.2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Header
ast: Encabezáu

en: Location
ast: Llugar

en: Navigation
ast: Navegación
