Festeva Live (1.0.2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Content
cy: Cynnwys

en: Header
cy: Pennawd

en: Location
cy: Lleoliad

en: Navigation
cy: Mordwyo

en: Query
cy: Ymholiad
