Festeva Live (1.0.2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Header
gl: Encabezado

en: Location
gl: Localización

en: Navigation
gl: Navegación

en: Query
gl: Consulta

en: About
gl: Información

en: wide
gl: grosa
