Festeva Live (1.0.2) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Header
it: Intestazione

en: Location
it: Posizione

en: Navigation
it: Navigazione

en: About
it: Informazioni

en: custom
it: personalizzato

en: wide
it: largo

en: Footer Bottom
it: Piè di pagina inferiore

en: Footer Top
it: Piè di pagina superiore

en: narrow
it: stretto
