Festeva Live (1.0.2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Header
fa: سربرگ

en: Location
fa: مکان

en: Navigation
fa: پیمایش

en: Query
fa: پرس و جو

en: About
fa: درباره

en: mobile
fa: موبایل
