Festeva Live (1.0.3) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Header
az: Başlıq

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Copyright
az: Müəllif hüququ

en: About
az: Haqqında

en: mobile
az: mobil

en: wide
az: geniş

en: Footer Bottom
az: Alt hissə aşağı
