Festeva Live (1.0.3) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Email
bg: Е-поща

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Address
bg: Адрес

en: Navigation
bg: Навигация
