Festeva Live (1.0.3) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Header
ca: Capçalera

en: Address
ca: Adreça

en: Navigation
ca: Navegació

en: Phone Number
ca: Telèfon

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: About
ca: Detalls

en: mobile
ca: mòbil

en: wide
ca: ample

en: Footer Bottom
ca: Peu de pàgina inferior

en: Footer Top
ca: Peu de pàgina superior

en: narrow
ca: estret
