Festeva Live (1.0.3) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: About
el: Περί

en: mobile
el: Κινητό

en: wide
el: πλατύ

en: Footer Bottom
el: Υποσέλιδο κάτω

en: Footer Top
el: Υποσέλιδο πάνω

en: narrow
el: στενό
