Festeva Live (1.0.3) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: Email
hi: ईमेल

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Address
hi: पता

en: Navigation
hi: नेविगेशन

en: Copyright
hi: कॉपीराइट

en: About
hi: के बारे में

en: mobile
hi: चलनशील
