Festeva Live (1.0.3) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Email
hr: E-pošta

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Address
hr: Adresa

en: Navigation
hr: Navigacija

en: About
hr: Opis
