Festeva Live (1.0.3) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Email
hu: E-mail

en: Header
hu: Fejléc

en: Address
hu: Cím

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Phone Number
hu: Telefonszám

en: Copyright
hu: Szerzői jog

en: About
hu: Leírás

en: custom
hu: egyéni

en: mobile
hu: mobil

en: wide
hu: széles

en: Footer Bottom
hu: Alsó lábléc

en: Queries
hu: Lekérdezések

en: Artists
hu: Előadók

en: Footer Top
hu: Felső lábléc

en: Topbar
hu: Felső sáv

en: narrow
hu: keskeny
