Festeva Live (1.0.3) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Address
id: Alamat

en: Navigation
id: Navigasi

en: Copyright
id: Hak Cipta

en: About
id: Tentang

en: mobile
id: mobil

en: wide
id: lebar

en: Footer Bottom
id: Bagian Bawah Footer

en: Footer Top
id: Bagian Atas Footer
