Festeva Live (1.0.3) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Email
lt: El. paštas

en: Header
lt: Antraštė

en: Address
lt: Adresas

en: Navigation
lt: Navigacija

en: About
lt: Apie

en: custom
lt: savitas

en: wide
lt: platus
