Festeva Live (1.0.3) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Email
lv: E-pasts

en: Header
lv: Galvene

en: Address
lv: Adrese

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Banner
lv: Baneris

en: Phone Number
lv: Telefona numurs

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: About
lv: Par

en: mobile
lv: mobilā

en: Footer Bottom
lv: Kājenes Apakša

en: Footer Top
lv: Kājenes Augša
