Festeva Live (1.0.3) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Email
nl: E-mail

en: Header
nl: Kop

en: Address
nl: Adres

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: About
nl: Over

en: custom
nl: aangepast

en: mobile
nl: mobiel

en: wide
nl: breed

en: Footer Bottom
nl: Onder footer

en: Artists
nl: Artiesten

en: Footer Top
nl: Boven footer

en: Topbar
nl: Bovenbalk

en: narrow
nl: smal
