Festeva Live (1.0.3) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Header
pl: Nagłówek

en: Address
pl: Adres

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Banner
pl: Baner

en: Phone Number
pl: Numer telefonu

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: About
pl: O stronie

en: custom
pl: niestandardowy

en: mobile
pl: mobilne

en: wide
pl: szerokie

en: Footer Bottom
pl: Dół stopki

en: Footer Top
pl: Góra stopki

en: narrow
pl: wąski
