Festeva Live (1.0.3) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Email
ro: email

en: Header
ro: Cap

en: Address
ro: Adresă

en: Navigation
ro: Navigator

en: About
ro: Despre

en: mobile
ro: mobil

en: wide
ro: larg

en: narrow
ro: îngust
