Festeva Live (1.0.3) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Header
ru: Шапка

en: Address
ru: Адрес

en: Navigation
ru: Навигация

en: Banner
ru: Баннер

en: Phone Number
ru: Номер телефона

en: Copyright
ru: Авторские права (Copyright)

en: About
ru: Информация

en: custom
ru: дополнительный

en: mobile
ru: Мобильный

en: wide
ru: широкий

en: Footer Bottom
ru: Нижний колонтитул

en: Footer Top
ru: Верхний подвал

en: narrow
ru: узкий
