Festeva Live (1.0.3) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Email
sk: E-mail

en: Header
sk: Hlavička

en: Address
sk: Adresa

en: Navigation
sk: Navigácia

en: About
sk: Informácie o
