Festeva Live (1.0.3) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Email
tr: E-posta

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Address
tr: Adres

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Phone Number
tr: Telefon

en: Copyright
tr: Telif hakkı

en: About
tr: Hakkında

en: custom
tr: özel

en: mobile
tr: mobil

en: wide
tr: geniş

en: Footer Bottom
tr: Altbilgi Altı

en: Footer Top
tr: Altbilgi Üst

en: Topbar
tr: Üst çubuk

en: narrow
tr: dar
