Festeva Live (1.0.3) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Header
ar: الترويسة

en: Address
ar: العنوان

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Copyright
ar: جميع الحقوق محفوظة

en: About
ar: حول
