Festeva Live (1.0.3) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Header
be: Загаловак

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Banner
be: Банэр

en: About
be: Аб
