Festeva Live (1.0.3) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Address
bo: ས་གནས

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: About
bo: གསལ་བཤད
