Festeva Live (1.0.3) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Email
cs: E-mail

en: Header
cs: Hlavička

en: Address
cs: Adresa

en: Navigation
cs: Navigace

en: Phone Number
cs: Telefonní číslo

en: About
cs: Popis

en: mobile
cs: mobilní

en: wide
cs: široký
