Festeva Live (1.0.3) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Email
da: E-mail

en: Header
da: Overskrift

en: Address
da: Adresse

en: Phone Number
da: Telefonnummer

en: About
da: Om

en: custom
da: tilpasset

en: mobile
da: mobil

en: wide
da: bred

en: Footer Bottom
da: Footer bund

en: Footer Top
da: Footer top

en: narrow
da: smal
