Festeva Live (1.0.3) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Email
et: E-kiri

en: Header
et: Päis

en: Address
et: Aadress

en: Navigation
et: Menüü

en: Banner
et: Bänner

en: About
et: Programmist

en: mobile
et: mobiilne

en: wide
et: lai

en: narrow
et: kitsas
