Festeva Live (1.0.3) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Email
eu: Eposta

en: Header
eu: Goiburua

en: Address
eu: Helbidea

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: About
eu: (r)i buruz

en: mobile
eu: mugikorra

en: wide
eu: zabalera
