Festeva Live (1.0.3) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Header
fa: سربرگ

en: Address
fa: نشانی

en: Navigation
fa: پیمایش

en: Phone Number
fa: شماره تلفن

en: Copyright
fa: حق تالیف

en: About
fa: درباره
