Festeva Live (1.0.3) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Address
fi: Osoite

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Phone Number
fi: Puhelinnumero

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: About
fi: Tietoja

en: mobile
fi: mobiili

en: wide
fi: laaja

en: narrow
fi: kapea
