Festeva Live (1.0.3) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Email
fr: Courriel

en: Header
fr: Entête

en: Address
fr: Adresse

en: Banner
fr: Bannière

en: Phone Number
fr: Numéro de téléphone

en: About
fr: À propos

en: custom
fr: personnalisé

en: wide
fr: large

en: Footer Bottom
fr: Bas du pied de page

en: Queries
fr: Requêtes

en: Pricing
fr: Tarifs

en: Footer Top
fr: Haut du pied de page

en: narrow
fr: étroit
