Festeva Live (1.0.2) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Location
he: מיקום

en: Navigation
he: ניווט

en: Banner
he: באנר

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Query
he: שאילתה

en: About
he: אודות

en: Twitter
he: טוויטר

en: mobile
he: ניידים

en: wide
he: רחב
