Festeva Live (1.0.1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Location
hi: स्थान

en: Navigation
hi: नेविगेशन

en: Facebook
hi: फेसबुक

en: mobile
hi: चलनशील

en: Apple
hi: सेब
