Festeva Live (1.0.3) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Email
is: Netfang

en: Header
is: Haus

en: Address
is: Heimilisfang

en: About
is: Um

en: custom
is: sérsniðið
