Festeva Live (1.0.3) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Phone Number
kn: ದೂರವಾಣಿ ಸಂಖ್ಯೆ

en: Copyright
kn: ಹಕ್ಕು

en: About
kn: ಕುರಿತು
