Festeva Live (1.0.3) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Email
ku: ئیمێل

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: About
ku: دەربارە
